UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–18:00

Нд: 08:00–18:00

0
Мій кошик

Фунгіциди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке фунгіцид і в чому його особливості

Фунгіцид - це захист рослин від хвороб. До його складу входять хімічні речовини, що використовуються для протруювання посівного матеріалу і обприскування культурних рослин від грибкових хвороб. Це засіб досить успішно допомагає вилікувати багато захворювань або ж пригнічує їх поширення. Найкращий захист рослини від грибка, курчавості і фітофтори це використання фунгіциду, особливо на ранніх етапах зараження. Перевага фунгіцидів в тому, що їх можна застосовувати на різних етапах розвитку культур. Термін дії фунгіциду залежить від виду препарату, культури і патогена від якого він застосовувався. Зазвичай захист ефективний близько 1,5-2 тижнів.
Найчастіше фунгіцид використовують для винограду, капусти, картоплі, кукурудзи, цибулі, огірка, соняшнику, пшениці та ячменю озимих, ріпаку, сої, помідорів. В асортименті аграрного інтернет магазину Агроленд ви зможете купити фунгіциди не тільки для цих культур. Аграрний супермаркет Агроленд пропонує вам:


Купити фунгіцид для кавуна
Купити фунгіцид для баклажана
Купити фунгіцид для газону
Купити фунгіцид для гороху
Купити фунгіцид для диніАгроленд купить фунгициды
Купити фунгіцид для картоплі
Купити фунгіцид для кукурудзи
Купити фунгіцид для лука
Купити фунгіцид для моркви
Купити фунгіцид для нуту
Купити фунгіцид для вівса озимого
Купити фунгіцид для вівса ярового
Купити фунгіцид для огірка
Купити фунгіцид для соняшника
Купити фунгіцид для пшениці озимої
Купити фунгіцид для пшениці ярої
Купити фунгіцид для ріпаку
Купити фунгіцид для ріпаку озимого
Купити фунгіцид для рису
Купити фунгіцид для буряку цукрового
Купити фунгіцид для сої
Купити фунгіцид для сорго
Купити фунгіцид для томата (помідори)
Купити фунгіцид для часнику
Купити фунгіцид для ячменю озимого
Купити фунгіцид для ячменю ярого

Фунгіциди, види

За характером дії фунгіциди бувають:
• Захисні або профілактичні не допускають появи грибків на паростках або посадковому матеріалі.
• Лікувальні, спрямовані на боротьбу з вже наявними хворобами.
• Імунізуючі, підтримують рослину в здоровому стані, сприятливо впливають на життєві процеси.
За складом:
• Органічні, в їх складі немає важких металів. Вони швидко і легко розкладаються, не шкодячи довкіллю. Вважається, що ефективність таких фунгіцидів нижче, ніж у неорганічних.
• Неорганічні містять солі калію, магнію, мідь, сірку або подібні елементи.
За механізмом дії:
• Контактні - утворюють захисний шар на рослині, але в його структуру не проникають. Коли речовина потрапить на збудник, воно його знищить.
• Системні - проникають в тканини самої рослини й патоген, знищуючи хворобу.

Для чого потрібен фунгіцид

• Дезинфекція грунту. Це робиться з метою того, щоб убезпечити майбутній в від хвороб, які могли залишитися в землі після минулої посадки культур, які хворіли. Ймовірно, що в грунті могли залишитися шкідливі спори грибків. Обробляти можна будь-яку землю: тепличну, городню або ту, що використовується для розсади. Для дезинфекції грунту по інструкції робиться робоча рідина, яка з лійки поливається на грунт.
• Протруювання посадкового матеріалу. Це дозволяє не допустити розвиток хвороб на ранній стадії зростання культур. Для цього насіння і коріння саджанців, замочують в розведеній рідині, а цибулини і бульби просто поливають.
• Профілактичне обприскування. Це передбачає використання захисних засобів, а не лікувальних, щоб паростки не хворіли. Обробка проводиться по листу, методом розпилення.
• Боротьби з хворобами рослин. Тут важливо почати використання фунгіциду, коли збудник уже з'явився і дав про себе знати першими ознаками. Як і в попередньому випадку, необхідна поверхнева обробка, розведеним за інструкцією засобом.

Як використовувати фунгіциди

Єдиної інструкції по застосуванню фунгіцидів немає, адже все залежить від різновиду препарату, типу рослини і цілі застосування (профілактика / захист або лікування). Безпосередньо через це змінюється дозування. Наприклад, якщо вам необхідно купити фунгіцид для захисту культур, то буде потрібно слабка концентрація препарату.
Докладна інструкція із застосування присутня на упаковці фунгіциду, не залежно від бренду. Важливо звернути увагу на запобіжні заходи, щоб убезпечити себе від небажаних наслідків. У роботі з розведеною рідиною необхідно бути обережним, надягати рукавички. Крім того не зберігати препарат поруч продуктами харчування і леком доступі для дітей. Обприскування важливо проводити тільки в безвітряну погоду, коли не передбачається дощ, щоб його не змило ще до початку дії.

Купити фунгіцид в інтернет магазині Агроленд

Щоб врожаї були щедрими, для них необхідний захист від хвороб, саме тому ми рекомендуємо вам купити фунгіциди. У нашому асортименті представлені відомі бренди такі як Syngenta, UKRAVIT, Nertus, Avgust, Alfa Chemgroup, Adama і багато інших. Представлені на сайті фунгіциди - сертифіковані, відповідають заявленим стандартам, тому успішно допомагатимуть боротися з хворобами і захищати рослини. Наша компанія пропонує тільки якісну продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників за вигідними цінами. Крім того, для зручності клієнтів представлені різні варіанти фасування товару: професійна чи аматорська. Ми цінуємо наших покупців, тому до кожного вибудовуємо індивідуальний підхід.

Вгору