Для чого потрібний Гліфосат?

Аграрний бізнес вимагає великої уваги та коштів для отримання щедрих урожаїв. Саме тому досвідчені фермери намагаються зберегти культури, але заощадити на використанні великої кількості засобів для захисту рослин. Який препарат варто вибрати, щоб залишитися в плюсі, читайте в цій статті.
Кожен засіб захисту рослин має діючу речовину або речовини. Однією з таких є ізопропіламінна сіль гліфосату, або, як кажуть аграрії, гліфосат. Препарати, в основу яких він входить, ефективні для знищення багаторічних бур'янів, що глибоко укорінюються, однорічних і дворічних широколистих бур'янів, водних бур'янів.
гербицид аргумент
Гліфосат може застосовуватися на різних стадіях росту: до всходів і після всходів сільськогосподарських культур (як гербіцид) і перед збиранням врожаю (десикантом). Це можливо через те, що гліфосат має суцільну системну дію – легко переміщається рослиною, викликаючи висихання рослини та її кореня.
Гербіцид гліфосат використовують на більш ніж 20 сільськогосподарських культурах, а десикант гліфосат на 7 культурах: зернові (пшениця, ячмінь), овочі (морква, картопля); зернобобові (горох, соя), олійні (соняшник, ріпак), баштанні (кавун, диня), технічні та кормові культури (кукурудза, льон, люцерна, рицина, буряк цукровий, хміль), сади, виноградники, багаторічні та однорічні трави та квіти на насіння.
Нагадаємо, що гербіциди – препарати, що використовуються для боротьби з небажаними рослинами. Десиканти – засоби, що викликають підсушування рослин на корені для полегшення їх збирання.

Гліфосат застосовують для:

• Передпосівної обробки поля перед появою перших сходів культури
• Знищення бур'янів у посівах стійких культур
• Контроль багаторічних бур'янів після збирання культури
• Десикації

Ефективність гліфосату залежить від:

1. Дотримання регламенту норм внесення. Порушення можуть призвести не тільки до зниження ефективності застосування препарату, а й до появи фітотоксичного ефекту на культурі, що вирощується.
2. Погодні умови. Внесення гліфосату за високої температури повітря та значної сонячної активності призводить до того, що краплі гербіциду утворюють на культурних рослинах лінзи, які залишають опіки на них. Відсутність вологи в поверхневому шарі ґрунту знижує рівень ефективності препарату до критично низького, а надмірна кількість вологи призводить до того, що препарат промивається у нижні шари ґрунту. Дощі, що випали через 1-2 години після обробки, значно знижують гербіцидний ефект. Внесення препарату при швидкості вітру 5 м/с і вище призводить до зносу препарату та нерівномірного його поширення за площею.
3. Жорсткість води. Для отримання максимального ефекту при обробці гліфосатом необхідно використовувати максимально очищену воду. Жорстка вода містить солі-антагоністи, які вступають у взаємодію з іонами гліфосату. Також солі гліфосату активують частинки мулу, глини та органічну речовину ґрунту.

Аграрії нашої компанії рекомендують купити гербіцид Аргумент. Він містить гліфосат, що робить його можливим використовувати як гербіцид та десикант. Щорічне застосування гербіциду Аргумент має позитивний результат – загальна забур’яненість з кожним роком знижується. Посилити та закріпити ефект дозволить використання в суміші з ґрунтовими гербіцидами та прилипачами. Гербіцид Аргумент забезпечує повну загибель бур'янів протягом 14-21 діб.
Використання препаратів на основі гліфосату дозволить вам не тільки захистити рослини від бур'янів та полегшити збирання, а й заощадить гроші для покупки додаткових препаратів.

Інтернет-магазин Агроленд завжди готовий допомогти із вибором насіння. Телефонуйте +38 098-390-00-77 +38 050-391-25-03