UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–18:00

Нд: 08:00–18:00

0
Мій кошик

Насіння грибів (міцелій)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Міцелій – це насіння грибів. Але з наукової точки зору, він представляє собою цілу систему зі складною структурою. 

Міцелій може розвиватися як в субстраті (занурений), так і на поверхневому шарі (повітряний).

купить семена грибов

Залежно від умов зростання грибниця добре адаптується і видозмінюється. Основною функцією міцелія є забезпечення гриба поживними речовинами. Певні пучки гіфів відповідають за вегетацію, поширення і захист.

Наявність спор розмноження дозволяє займатися вирощуванням в домашніх умовах і відкритому ґрунті печериць, лисичок, опеньків та інших грибів.

Особливості посадки

За типом живильної основи для грибниць, міцелій ділиться на зерновий, субстратний і рідкий. Кожен з них має свої плюси і мінуси.

  1. Рідкий міцелій. Найбільш вимогливий до стерильності і умов зростання. З цієї причини використовується дуже рідко.
  2. Субстратний міцелій. Добре зберігається, але дуже повільно зростає.
  3. Зерновий міцелій. Нетривалий термін зберігання, але висока приживлюваність. Про що свідчить його проростання навіть на деревині. Завдяки цій властивості цей вид найбільш затребуваний і популярний.

Для успішного вирощування можна купити недорого зерновий міцелій різних грибів в магазині Агроленд відповідно до своїх смакових уподобань.

Щоб виростити хороший урожай вішанки з готового міцелію самостійно, на одну упаковку знадобитися колода, за виключенням хвойних порід, в діаметрі 15-30 см без гілок. В шаховому порядку робляться надрізи з відстанню в 20 см і отвори, в які поміщаються палички з нанесеним на них насінням грибів. Палички запечатуються воском або щільно обмотуються в плівку. Після чого слід відразу полити колоду і постійно підтримувати вологість.

Печериці можна вирощувати в підвальних приміщеннях, теплицях, парниках, грядках, льохах і навіть на засклених балконах. Але при цьому грибниця дуже вимоглива до умов зростання:

  • перед посадкою приміщення повинно бути продезінфіковано.
  • повинна бути забезпечена хороша циркуляція повітря;
  • сприятлива посадка в субстрат хорошої якості;
  • під час росту слід тримати під постійним контролем температуру повітря і вологість.

Висадка в ґрунт насіння міцелій шампіньйонів здійснюється при температурі 18-25 градусів і підтримується тільки в цьому діапазоні. Зверху грибниця засипається субстратом, вкривається шаром газет і зволожується шляхом розпилення. Субстрат можна використовувати магазинний або приготований самостійно. На 1 м2 потрібно 100 грам компосту.

Період зростання

При сприятливих умовах шампіньйони з грибниці виростають швидко. Перші гриби з'являються вже через кілька місяців після закладки міцелій. Спочатку ростуть купками. Згодом рівномірно поширюються по субстрату. Плодоношення триває близько від 1 до 2 тижнів. За весь період можна зібрати до 7 хвиль врожаю.

семена мицелий грибов

Колода, на якій вирощувалися міцелії вішанок, обросте повністю через 2-4 місяці. А посаджена грибниця в домашніх умовах порадує урожаєм вже на 40 день.

семена грибов украина

Різновиди грибів для посадки

Тільки зернові міцелії можуть дати стабільний урожай. У продажу найчастіше пропонуються насіння для посадки таких грибів як:

Купити насіння (міцелій) грибів в Одесі – Агроленд

Якісне насіння (міцелій) за прийнятною ціною можна придбати в Одесі в компанії Агроленд з доставкою по всій Україні.

Вгору