UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–18:00

Нд: 08:00–18:00

0
Мій кошик

Інсектициди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інсектициди: особливості вибору та використання

Інсектицид - засіб захисту рослин від шкідників. Це хімічні препарати, виготовлені промисловим шляхом. Вони здатні боротися із шкідниками на різних стадіях їх розвитку - яйця, личинки, дорослі особини. Найчастіше інсектициди використовуються для обробки зернових, овочевих, зернових сільськогосподарських посівів, а також плодових і декоративних культур.
Для профілактики зараження і знищення шкідників необхідно купити інсектициди правильної дії. Адже негативний вплив комах-паразитів полягає в псуванні пагонів, листя і плодів рослин. Це стає причиною слабкого розвитку культури, зниження кількісних і смакових якостей врожаю, загибелі посівів.

Інсектициди та їх різновиди

Перед тим, як купити інсектициди в інтернет магазині Агроленд покупцеві важливо знати від якого шкідника він хоче позбутися. Деякі товари допомагають комплексно боротися відразу з декількома паразитами.
Найбільш поширеними шкідниками є колорадський жук, попелиця (тля), довгоносики, трипс, клопи, цикади, совки і плодожерки. инсектицидыЩоб їх подолати ми пропонуємо вам:
Купити інсектицид від колорадського жука
Купити інсектицид від попелиці (тлі)
Купити інсектицид від довгоносика
Купити інсектицид від трипс
Купити інсектицид від цикадки
Купити інсектицид від клопів
Купити інсектицид від цикади
Купити інсектицид від совки
Купити інсектицид від щитівки
Купити інсектицид від плодожерки

Якщо ж ваші врожаї гинуть від інших видів комах, не поспішайте засмучуватися, адже наша компанія пропонує широкий вибір інсектицидів від різних шкідників. У нас ви також можете:


Купити інсектицид від кліщів
Купити інсектицид від мінуючої мухи
Купити інсектицид від акацієвої огневки
Купити інсектицид від білокрилки
Купити інсектицид від хрестоцвітної блошки
Купити інсектицид від листовійки
Купити інсектицид від мінуючої  молі
Купити інсектицид від мухи
Купити інсектицид від кукурудзяного метелика
Купити інсектицид від пильщика
Купити інсектицид від ріпакового квіткоїда
Купити інсектицид від хлібного жука
Компанія Агроленд постійно поповнює асортимент інсектицидів у зв'язку з високим рівнем резистентності комах - вироблення імунітету до хімічних компонентів.

Інсектициди за методом проникнення в рослину

• Системні. Проникають в середину рослини, поглинаючись корінням і листям. Культура стає отруйною для шкідників, які живляться її внутрішніми соками. Препарати відрізняються тривалим терміном дії, їх застосування не залежить від погодних умов;
• Контактні. Вбивають паразитів, потрапляючи на їх верхні шкірні покриви. Обробку посівів необхідно проводити при сухій погоді, щоб уникнути змивання речовини дощем або поливом;
• Кишкові. Отруюють комах, потрапляючи всередину їх організму через травну систему. Використовуються проти шкідників з сисним і гризучим ротовим апаратом - гусениць, личинок, жуків;
• Фуміганти. Проникають через дихальні органи паразита. Розподіляються паро- або газоподібним методом, ефективні при масштабних заражених.

Інсектицид і його хімічний склад

Інсектициди поділяють на два типи - неорганічні (мінеральні) і органічні.инсектициды купить а Агроленд
• Неорганічні виробляються на основі миш'яку, цинку, барію, фтору, парафінових масел.
• Органічні пестициди відрізняються широким спектром впливу, розрізняють наступні їх види:
Хлорорганічні - порошки, масляні емульсії високої стійкості, вражають нервову систему комах;
Фосфорорганічні - ефірні спирти системного проникнення;
Піретроїди - характеризуються виборчою токсичністю, порушують проходження нервових імпульсів шкідників.
За способом обробки
• Для передпосівного внесення в грунт, опилювання. Використовують порошки, гранули;
• Для обприскування, аєрозольного використання. Для цього виду необхідні рідкі суспензії та олійні дисперсії;
• Для паро- та газової фумігації. У цьому випадку найчастіше вибирають шашки;

Інсектициди, правила використання

Перед тим, як купити інсектицид необхідно визначити основні параметри - види паразитів, густоту і площа зараження. Важливе значення має ступінь безпеки препарату для посівів, людини, інших організмів, навколишнього середовища. Рекомендується використовувати кошти 3 - 4 класу небезпеки з помірною і низькою токсичністю.
При застосуванні інсектицидів необхідно дотримуватись інструкції виробника з вказівками способу застосування, дозування, запобіжних заходів. Температура повітря для обробки посівів інсектицидами, за якою досягається максимальна ефективність,  +12 - +22 ⁰С. Винятки та загальні рекомендації через погодні умови вказуються на упаковці. Обов'язкове проведення робіт в захисних рукавичках, окулярах, респіраторах.
Для водорозчинних препаратів використовується рідина з нейтральною і слабкою кислотністю (рН 7, рН 5,5), температурою +10 - +16 ⁰С. Для приготування розчинів інсектицид змішують з 1/3 частиною води, ретельно розмішують до повного розчинення. Після цього доливають залишок рідини. Суміш використовують відразу після готовності.

Купити інсектициди в інтернет магазині Агроленд

В асортименті компанії Агроленд представлені інсектициди популярних вітчизняних і зарубіжних брендів, таких як UKRAVIT, Alfa Chemgroup, Summit Agro Ukraine, Химагромаркетинг, Syngenta, Avgust, Nertus, Bayer, BASF, Adama, Corteva/DuPont, Nufarm і багатьох інших. Наша компанія встановлює вигідні ціни на товари, які доступні як для великих сільськогосподарських підприємств, так і для любителів. Крім того, клієнти мають можливість придбати засоби від шкідників у великій і малій фасовках, а також в рідкій або сухій формах. У нас ви зможете купити інсектицид від колорадського жука, попелиці, плодожерки, довгоносиків і багатьох інших комах за оптимальними цінами. Ми цінуємо кожного покупця і тому часто влаштовуємо приємні акції та знижки.

 

 

 

Вгору