UAH
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–18:00

Нд: 08:00–18:00

0
Мій кошик

Засоби захисту рослин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будь-яка сільськогосподарська культура потребує правильного догляду, аби забезпечити більшу кількість та високу якість врожаю. Однак шкідники, комахи та різні хвороби можуть призвести до загибелі культур або низької врожайності. Тому такою популярністю користуються засоби захисту рослин. Вони забезпечують боротьбу з джерелами зараження та шкідниками. Такі засоби поділяються на хімічні та біологічні, відрізняються складом, принципом дії та сферою застосування.

Особливості вибору засобів захисту рослин

Комахи, грибкові та бактеріальні інфекції можуть нанести значний збиток культурам. Використання захисних засобів, в першу чергу, необхідне плодовим, пасльоновим та зерновим культурам. При виборі відповідного засобу враховується:

  • Культура, що обробляється;
  • За характером дії препарати поділяються на контактні та системні;
  • В залежності від об’єкта застосування препарати поділяються на інсектициди для знищення комах, фунгіциди для знищення збудників грибкових захворювань та антибіотики для боротьби з бактеріями;
  • В залежності від хімічного складу це можуть бути неорганічні, органічні та біогенні речовини.

При виборі препаратів слід враховувати, що у збудників захворювань та шкідливих комах швидко виробляється несприйнятливість до них, тому необхідно поступово збільшити кількість їх витрат. У цьому випадку виникають ризики небезпеки для людини. Тому доцільно змінювати склад препаратів, щоб дотримуватись доз, які рекомендовано. Це дозволить зекономити гроші та гарантує безпечне застосування.

Обробку рослин доводиться виконувати протягом всього періоду вегетації. Тому спеціалісти рекомендують звернути увагу на багатокомпонентні робочі розчини. Це відмінне рішення для домашнього садівництва.

Різновиди засобів захисту рослин

Сучасні засоби захисту рослин представлені в широкому асортименті видів:

  1. Фунгіциди. Являють собою препарати, які використовуються для захисту культур від збудників грибкових захворювань. Засоби цієї групи додатково можна розділити на ті, які використовуються для лікування культур, а також препарати для профілактики захворювань.
  2. Гербіциди. Ці препарати використовуються для боротьби зі шкідливою рослинністю. Це дозволяє спростити догляд за сільськогосподарськими культурами, а також забезпечити їх більшою кількістю вологи та поживних речовин, які всмоктують бур’яни.
  3. Інсектициди. Речовини для боротьби з комахами на всіх стадіях їх розвитку. Використовувати такі засоби необхідно з максимальною обережністю. Надмірне застосування інсектицидів призведе до загибелі не лише комах, але й рослин.
  4. Регулятори росту. Препарати для стимуляції процесів у клітинах рослин, що підвищує їх імунітет, пришвидшує ріст та стимулює дозрівання плодів.
  5. Препарати для обробки насіння. Для підвищення схожості та захисту посівного матеріалу для шкідників використовують спеціальні засоби. Вони сприяють захисту насіння від перепадів температур.

Використання сучасних засобів для захисту рослин дозволяє спростити їх вирощування, отримати багатий врожай, підвищити строк зберігання. Однак важливо дозовано використовувати препарати, щоб їх застосування не нашкодило екології та безпеці вирощуваних культур.

Коли, які препарати та для якої культури застосовувати

Препарати для захисту рослин вкрай важливо застосовувати згідно з рекомендаціями виробників:

Діюча речовина

Культура

Захворювання

Біноміл

Пшениця, картопля, горох

Фомоз, фузаріоз, снігова пліснява, пліснява, аскохітоз

Тріадименол

Ячмінь, пшениця

Снігова пліснява, мучниста роса, головня (сажка)

Тріадимефон

Озиме жито

Снігова пліснява

Карбоксин

Ячмінь, пшениця, льон, жито

Головня (сажка), антракноз, крапчастість

Трітиконазол

Озима, пшениця, ячмінь, жито

Коренева гниль, пліснявіння насіння, головня (сажка)

Металаксил

Буряк, капуста, соняшник, огірки

Коренеїд сходів, пероноспороз

Фенфурам

Ячмінь, пшениця, овес

Пліснявіння насіння, коренева гниль, головня (сажка)

 

При обранні препарату для захисту рослин важливо враховувати не лише культуру, але й захворювання, яке у неї виникло.

Купити засоби захисту рослин в Одесі -  Агроленд

Компанія Агроленд пропонує придбати засоби для захисту рослин в Одесі недорого. Каталог продукції містить широкий асортимент препаратів, ціна яких знаходиться на максимально вигідному рівні. Доставка здійснюється по Одесі та іншим містам України обраною транспортною компанією.

Вгору