UAH
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–19:00

Сб: 08:00–18:00

Нд: 08:00–18:00

0
Мій кошик

Агроволокно

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

Агроволокно – це нетканий матеріал, вироблений за технологією «спанбонд», додатково оброблений стабілізаторами проти ультрафіолету. Тому екологічно чистий полімерний текстиль не руйнується під впливом сонячного випромінювання. Полімерне полотно стало вдалою альтернативою поліетиленовій плівці, оскільки має пористу однорідну структуру, яка пропускає вологу і повітря.

 

Де і коли використовують агроволокно

Агротекстиль широко використовують садівники-любителі, городники, фермери, великі тепличні комплекси. Одні види полотна застосовують в якості укривного матеріалу, інші для мульчування.

Матеріал з щільністю 60 г/м² використовують для зведення теплиць, парників, захисту від зимових морозів для багаторічних плодових та декоративних культур

Поліпропіленове полотно дозволяє не тільки на 2 тижні раніше почати збирати урожай. Воно дає можливість підвищити схожість насіння, а також створює сприятливі умови для росту рослин. Спанбонд допомагає знизити кількість фінансових коштів, праці, часу на вирощування ягід, фруктів і овочів, збільшити врожайність.

 

Види агроволокна

Кожен вид агроволокна має свою сферу застосування. Текстиль поділяють на групи в залежності від кольору, щільності, довжини, ширини і бренду.

Колір

Виробники виготовляють текстиль білого і чорного кольору.

Білий матеріал – покривне агроволокно. Ним накривають рослини, щоб захистити їх від заморозків, гарячих променів сонця.

Полімерний матеріал захищає від граду, капустяного білану, інших шкідливих комах

З щільних варіантів виготовляють парники, захисні зимові ковпаки для дерев і кущів.

Чорне полотно укладають на ґрунт до посадки рослин. Мульчуючий агротекстиль:

 • допомагає навесні швидше прогріти землю, приблизити час висадки;
 • утримує в ґрунті вологу і тепло, створюючи сприятливі умови для кореневої системи, скорочуючи об'єм та кратність поливів;
 • стримує ріст бур'янів.

Полотно запобігає зараженню плодів сірої гнилі, ефективно захищає рослини від капустянок та слимаків

Щільність

Білий текстиль з щільністю:

 • 19-23 г/м² використовують для укриття насаджень;
 • 30 г/м² для захисту від раптових заморозків та граду;
 • 42 г/м² для створення тунельних парників.

В кліматичних умовах України для створення парників великих розмірів і теплиць використовують полотно білого кольору щільністю 60 г/м2.

Чорне агроволокно 50 г / м2 застосовують для швидкого прогріву ґрунту, захисту насаджень від заморозків, пригнічення росту бур'янів, запобігання контакту плодів з ґрунтом. За допомогою полімерного матеріалу 60 г / м2 культурам забезпечують підвищений захист від мінусових температур ранньою весною.

Ширина

Дачники і садівники заходять в інтернет магазин компанії Агроленд, щоб купити агроволокно шириною від 1,7 м до 4,2 м. Фермерські господарства, тепличні комплекси використовують текстиль для накриття великих площ. Тому часто зупиняють свій вибір на більш широких розмірах матеріалу – від 6,35 м до 15,8 м.

Довжина

Для дачників, садівників-любителів виробники випускають вироби довжиною від 5 м до 10 м. у фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств більшою популярністю користуються рулони по 50, 100, 150-250 м.

Бренд

В Україні виробництвом такої продукції займається декілька брендів. У число найпопулярніших увійшли «Agreen» від компанії «Agreen», «Growtex» від Одетекс. Широко затребувані марки спанбонду «Greentex» російського виробництва. Кожен виробник пропонує набір варіантів з різними параметрами довжини, щільності і ширини.

Ціна матеріалу залежить від співвідношення параметрів щільності, ширини і довжини.

 

Переваги агроволокна

Полімерний текстиль коштує недорого і зберігає експлуатаційні якості протягом 2-4 років.

Позитивні властивості матеріалу:

 • мала вага;
 • стійкість до дії низьких і високих температур;
 • збереження міцності в мокрому і сухому вигляді;
 • не схильне до запліснявіння і гниття;
 • полотна білого кольору пропускають і рівномірно розподіляють сонячне світло, в жаркий період літа відбивають пекучі промені;
 • всі види матеріалу пропускають повітря, рідкі добрива, пестициди, при цьому не вступаючи з ними в реакцію.

Агроволокно не дає ґрунту пересихати, захищає його від ерозії. Воно служить для рослин надійним захистом від заморозків, сильних вітрів, злив, граду, птахів, комах-шкідників і гризунів.

Текстиль допомагає виростити здорові та сильні рослини, швидко домогтися плодоношення, продовжити термін вегетації

Теплоізоляційні характеристики полотна дають можливість захистити підзимові посіви, саджанці ягідних і декоративних кущів, плодових дерев.

 

Купити агроволокно в Одесі – Агроленд

Компанія Агроленд реалізує геотекстиль в Одесі, оперативно забезпечує доставку замовленого матеріалу в будь-яку точку України.

Ми пропонуємо широкий асортимент, зручні способи замовлення та оплати покупки. У нашому інтернет магазині ви купите агроволокно недорого, під час вирощування культур витратите менше сил і засобів, отримаєте більш ранній і багатий урожай.

Вгору